Zamknij

Psycholog

Nr oferty: StPr/24/0330Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Krótka 7, 64-610 Rogoźno, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Praca z dziećmi przedszkolnymi w charakterze psychologa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.21
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 8.4
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,11 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
    • Dyspozycyjność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - wykształcenie: wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym - wynagrodzenie 28,10zł/h Brutto proporcjonalnie do liczby przepracowanych godzin - 8,25h tygodniowo - godziny pracy w zależności od rozkładu planu zajęć
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedszkole Nr 1 im. Kubusia Puchatka Rogoźno
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Krótka 7, 64-610 Rogoźno, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Anna Matoga
      Numer telefonu: 67 26 17 323
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: - kontakt osobisty w godz. 8-14 - telefoniczne umówienie terminu spotkania: tel. 604 820 242 lub 67 26 17 323 do 9.08.2024 r. - dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      StPr/24/0398
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      StPr/24/0399

      StPr/24/0401

      -przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie dokumentów wpływających do Komisariatu i przekazywanie ich do dekretacji -prowadzenie dokumentacji ewidencyjnej: dzienniki podawcze, dzienniki korespondencyjne, książki doręczeń -ewidencjonowanie, prowadzenie, rozpowszechnianie i aktualizowanie aktów prawnych -prowadzenie rejestru PRD 5 -zapewnienie obsługi organizacyjnej uroczystości, narad, spotkań służbowych
      StPr/24/0362
      wynagrodzenie od od 4 731,37 PLN

      - obsługa maszyn produkcyjnych - weryfikacja jakościowa wytworzonych towarów - przygotowanie urządzeń oraz stanowiska pracy
      StPr/24/0361
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      obsługa finansowa w Dziale materiałów metalowych, klasyfikacja materiałów do produkcji, praca z dużą grupą osób pochądzących z Filipin
      StPr/24/0360
      data rozpoczęcia pracy od 29.08.2024
      wynagrodzenie od od 4 496 PLN

      - wykonywanie prac fryzjerskich oraz dbanie o stanowisko pracy
      StPr/24/0341
      data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024