Zamknij

Konsultant/ Agent sprzedaży bezpośredniej

Nr oferty: StPr/24/0278Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rogoźno, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - sprzedaż towaru - pozyskiwanie klientów - organizowanie stanowiska pracy i prezentowanie oferty produktowej - zdobywanie i aktualizowanie informacji o ofercie firmy, produkcie i technikach prezentacji - nadzorowanie dostawy towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne
    Język:
    • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    • białoruski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - 2 lata doświadczenia zawodowego - znajomość j. polskiego wymagana do pełnienia obowiązków konsultanta/ agenta sprzedaży bezpośredniej oraz doradztwa i sprzedaży produktów firmy klientom w Polsce - znajomość j. białoruskiego ułatwia interakcję i bezpośrednio wpływa na zwiększenie wolumenu handlu między firmą a zagranicznym kontrahentem w zakresie produkcji zasobników i kotłów do systemów grzewczych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Sądowa 5, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Agnieszka Nowak
        Numer telefonu: 616536641
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: - skierowanie
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        - wykonywanie prac fryzjerskich oraz dbanie o stanowisko pracy
        StPr/24/0341
        data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Praca z dziećmi przedszkolnymi w charakterze psychologa
        StPr/24/0330
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
        wynagrodzenie od od 28,11 PLN

        Tapicerowanie mebli
        StPr/24/0296
        data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024

        pomoc przy pracach dekarskich
        StPr/24/0315
        data rozpoczęcia pracy od 29.07.2024

        StPr/24/0298
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        StPr/24/0302

        - Diagnozowanie i ocena stanu zdrowia dzieci. - Tworzenie i realizacja indywidualnych planów terapeutycznych dostosowanych do potrzeb małych pacjentów. - Planowanie i prowadzenie terapii, zajęć fizjoterapeutycznych. (zgodnie z wykształceniem kierunkowym). - Monitorowanie postępów dzieci i dostosowywanie planów terapii. - Udzielanie porad i edukacja rodziców oraz opiekunów w zakresie profilaktyki i wspierania rozwoju dziecka. - Współpraca z innymi specjalistami w naszej placówce: pedagogami, logopedami, terapeutami ręki, SI, trenerami TUS. - Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki nad dziećmi podczas zajęć. - Dbanie o pozytywną atmosferę i integrację grupy.
        StPr/24/0281

        - sprzedaż towaru - pozyskiwanie klientów - organizowanie stanowiska pracy i prezentowanie oferty produktowej - zdobywanie i aktualizowanie informacji o ofercie firmy, produkcie i technikach prezentacji - nadzorowanie dostawy towarów
        StPr/24/0278
        data rozpoczęcia pracy od 03.07.2024

        Obsługa komputera i urządzeń biurowych.Wydawanie uzgodnień dotyczących planów miejscowych. Przyjmowanie wniosków i wydawanie zezwoleń na zakończenie zjazdu.
        StPr/24/0272
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024

        Przygotowywanie potraw
        StPr/24/0009
        data rozpoczęcia pracy od 15.02.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN