Zamknij

Pomoc dekarza

Nr oferty: StPr/24/0315Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rogoźno, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: pomoc przy pracach dekarskich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
    • Punktualność, sumienność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Sądowa 5, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Nowak
      Numer telefonu: 616536641
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      - wykonywanie prac fryzjerskich oraz dbanie o stanowisko pracy
      StPr/24/0341
      data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Praca z dziećmi przedszkolnymi w charakterze psychologa
      StPr/24/0330
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 28,11 PLN

      Tapicerowanie mebli
      StPr/24/0296
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024

      pomoc przy pracach dekarskich
      StPr/24/0315
      data rozpoczęcia pracy od 29.07.2024

      StPr/24/0298
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      StPr/24/0302

      - Diagnozowanie i ocena stanu zdrowia dzieci. - Tworzenie i realizacja indywidualnych planów terapeutycznych dostosowanych do potrzeb małych pacjentów. - Planowanie i prowadzenie terapii, zajęć fizjoterapeutycznych. (zgodnie z wykształceniem kierunkowym). - Monitorowanie postępów dzieci i dostosowywanie planów terapii. - Udzielanie porad i edukacja rodziców oraz opiekunów w zakresie profilaktyki i wspierania rozwoju dziecka. - Współpraca z innymi specjalistami w naszej placówce: pedagogami, logopedami, terapeutami ręki, SI, trenerami TUS. - Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki nad dziećmi podczas zajęć. - Dbanie o pozytywną atmosferę i integrację grupy.
      StPr/24/0281

      - sprzedaż towaru - pozyskiwanie klientów - organizowanie stanowiska pracy i prezentowanie oferty produktowej - zdobywanie i aktualizowanie informacji o ofercie firmy, produkcie i technikach prezentacji - nadzorowanie dostawy towarów
      StPr/24/0278
      data rozpoczęcia pracy od 03.07.2024

      Obsługa komputera i urządzeń biurowych.Wydawanie uzgodnień dotyczących planów miejscowych. Przyjmowanie wniosków i wydawanie zezwoleń na zakończenie zjazdu.
      StPr/24/0272
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024

      Przygotowywanie potraw
      StPr/24/0009
      data rozpoczęcia pracy od 15.02.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN